cvikra

kde seženu?

nevíte někdo kde bych koupil bílý kopírovací papír nikde ho nemožu koupit všude říkají že nic takového nemají.

Nejlepší odpověď
hanulka11

já bych se spíš zaměřila na speciálky s kancelářskými potřebami a tam kde je servis kopírování apod ,tam mají většinou výběr v těchto produktech …v běžném papírnictví asi bude těžko k sehnání

a nebo zde si objednat
http://papir.he­lap.cz/kancelar­sky-papir/papir-bily-a5--nestandardni/c-3553/

Další odpovědi
Syd

Zkoušej dál papírnictví. I když se to dneska běžně neprodává, někde ho musej mít. Nebo se spokoj s normálním černým (ten by měl bejt spíš k sehnání), kterej si vložíš mezi dva normální papíry, ale počítej s tím, že to trochu špiní.
Tady jsem něco našla: http://www.kancel-potreby.cz/in­dex.php?main_pa­ge=product_in­fo&products_id=86533 i když barvu nespecifikujou

bombastic.1

Nevím na co to potřebujete ale pokud na kopírování (překreslování)tak musíte shánět kopírovací pergamen.Jinak skvělí je pečící papír FINO.(Kaufland)