Katusa

Kde sehnat Zlaté stránky kdyý už nemáme pevnou linku?

Nejlepší odpověď
bolak

Normálně si je vezmeš v telefonní boudě.

Případně na netu taky něco bude.
Doplňuji:
třebas zde > http://www.zla­testranky.cz/

Další odpovědi
Drap

Zlaté stránky se myslím vydávají někdy ke konci roku. Distribuce neni již vázána a pevnou linku, ale lze si je volně vzít některých obchodníc řetězcích. Ovšem jen v té době kdy se obnovují. Vím žeposlední jsem si bral v Penny

arygnoc

na každej pošte.
a niekde ich rozdávajú i na ulici, bývajú tuším v Bille (prípadne inom super, hypermarkete).

vlk samotař

Zdarma na každé poště.

ReHu

Nedávno je měli v Globusu před pokladnami. Teď už to není jen po 1 ks pro ty co mají pev.linku.
Zeptala bych se na poště nebo na pobočce O2.