Mortin

Kde sehnat žiletku (ne na řezání)?

Chci se zeptat kde se dá koupit žiletka .. ale nechci se tím řezat, jen jsem viděl že nějaký kluk měl řetížek se žiletkou a líbilo by se mi to tak si to chcii taky udělat. nevíte kde žiletku seženu ? v drogerii nebo někde jinde ? díky

Nejlepší odpověď
anonym

Ten přívešek je jen ve tvaru žiletky, není to žiletka opravdová…
😁
Takže sháněj v klenotnictvích, ne v drogerii.

Další odpovědi
anonym

No u nás to prodívaj ve smíšeným bořím, tak jestli u Vás smíšené zboří je, poptej se, jinač..... určitě ji seženeš v drogerii a v Tescu, albertu atd…
Ale nedoporučuju ti si z toho udělat řetízek :/ Vím co myslíš, chceš si to dát jako přívěšek, ale je to pěkně pitomý podle mě, žiletka je hodně ostrá a když si budeš chtít sundat řetízek a zapomeneš na to, že máš žiletku na něm a je ostrá tak se pořežeš :/

setapouch

https://www.go­ogle.cz/#q=pri­vesek+ziletka