pn65

Kde sehnat zbytky olověných výlisků?

Jsem knihař a sháním pro zatížení knihy a těchto výrobků, nejlépe olovo jako zátě. Např.: při klížení, doposud jsem používal normální dlažební kostky, ale jsou moc velké a někdy ani nestačí. Jinak jde o olovo většinou ve tvaru kvádru a kostky o rozměrech 20 × 10 a podobné.

Odpovědi
Drap

Jedině ho odkoupit od firem které ho používají, nebo odkoupit od sběrný železných odpadů. Olovo si sám lehce roztavíš a odliješ z něho potřebný tvar.