22aa

Kde sehnat VHS na dobírku?

Dobrý den.
Sháním videokazety na dobírku, ale většinou bud neodpovídá nebo na účet nebo osobně.
A nevím co mám dělat.
Není to z důvodu, že je legální kupovat moderní šunty jako je DVD z důvodu pirátství jestli kvůli tomu nezákázali prodat VHS
Mně se nic na DVD nelíbí. Všude samý pohádky, ale nevím jakou, jestli „Raubíř Ralf“, nebo „Croodsovi 2 Nový věk“, nebo pohádka jménem „Trollové – světové turné“ z roku 2020, nebo nevím,
Prosím nevíte kde sehnat vhs na dobírku a alespon 4 hodiny za 10 kč?
Nebudu za 5minutovou originálku dávat tisíc korun nějakým zlodějům.
A jak dohraju kazetu, tak můžu jít max. do Bohnic nebo čumět na filmy pro 4měsíční děti.
Děkuji.

Odpovědi
zjentek

Zašlu ti VHS kazety po 20 kč, max. 50 ks, jestli chceš. Přehrávací, aby sis na ně po shlédnutí mohl nahrát, co chceš. Dobrý, ne? Nač chodit do Bohnic, koukat můžeš i doma a to dosti dlouho. (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

22aa

Vy myslíte jedno za 20 kč anebo více.
Pokud to bude víc než 1 tak uvidíme.

Schluker

Nemam odpoved, protoze VHS me fakticky mijeji, je to pro me mrtvy format. Nicmene nahrat novy zaznam lze na jakoukoliv kazetu. Trocha izolepy a snahy dovede divy :)

22aa

20 je moc za jednu.