Avatar uživatele
SomeSam

Kde sehnat v Praze dobré špekáčky (buřty)?

Chceme si s přáteli udělat na chalupě táborák a tak by mne zajímalo kde v Praze sehnat poctivé špekáčky (buřty). Ve velkých supermarketech se vždy setkám s nekvalitními buřty kde nad masem vítězí mouka, škrob a rozemleté zbytky. Také mi můžete poslat nějaký recept, ale moc se mi do toho nechce, spíš bych radši nějaké dobré řeznictví.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? elektrikář, dědapetr před 4753 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Skus nahradit špekáčky klobásami nějaké pikantní,mají lepší chuť a je v nich větší podíl masa.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barila

Dobré a kvalitní uzeniny se dají sehnat v prodejnách " Smíchovské uzeniny Kratochvíl ", kontakty na www.smichovske­uzeniny.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elektrikář

Já chodil na buřty k řezníkovi u Malostranského némněstí.Krámek je v jedné uličce kousek za námněstím na horním konci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Určitě v soukromém řeznictví, pak nehrozí ty příšerné" piliny "co jinde prodávají.
Je podivuhodné, že stále dost lidí shání ty levné…nevím, ale to nejsou špekáčky z masa…no co třeba jim to chutná

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

nejsem z Phy, ale když si chceme na ohni opéct špekáčky, tak si pro ně jedeme do Globusu… takovýhle řetezec by snad měl mít nějaký standart kvality, takže stejné špekáčky by měli mít i u vás – jsou opravdu masové, žádná buchta

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek