Angi-Shy

Kde sehnat tuto značku acetonu na českých stránkách?

http://www.onyx­brands.com/_p/prd1­/1142640081/pro­duct/16oz-100%25-pure-acetone
budto neumím hledat, nebo to nikde ke koupení na českých stránkách není. Potřebuji přesně tento onyx professional remover 100% acetone, pomůže někdo najít?

+
logicky potřebuju ten aceton, ale nechci riskovat a chci použít stejnou značku. Potřebuji aceton, protože tím se dá scvrknout vynilová hlava panenek na menší velikost. Ale všude píšou že je to čistý aceton na tohle a tamto, potom najednou že je to aceton jen na tuhle jednu nebo na tamtu jednu věc. Nejvíc se používá na tenhle projek právě tato značka, proto hledám jen tohle

Odpovědi
Arne1

potřebuješ tu flaštičku nebo obsah ?

Pokud flaštičku, tak ti ji pošlou z Ameriky za asi 500Kč včetně poštovného.

Pokud obsah – je to normální 100% aceton (je to tam ostatně velkými písmeny napsané). Aceton je docela běžná chemická látka a není problém ji sehnat třebas po litrech.

A „české stránky“ co si pod tím představuješ ? Web v češtině ? Web na doméně .cz ? Web s českým majitelem ? Všechno to jsou naprosto irelevantní požadavky – buď něco chceš nebo nechceš.

Hlada

Škoda, že potřebuješ tu lahvičku. Kdybys potřebovala chemicky čistý aceton, v čistotě p.a. nebo dokonce i pro UV-spectroskopii, koupíš ho na české stránce, kterou jsem dal do odkazu.

Zdroj: http://www.pen­tachemicals.e­u/ciste-laboratorni-chemikalie.php?id=7&sub­cat=1

Klaproth

Aceton je aceton.