Bronzový

Kde sehnat tuplák na 2 litry? Dal by se udělat malokusově na zakázku ve sklárnách?

Nemůže nikde sehnat tuplák 2L. Ve sklárnách by jeden kousek mohl vyjít na jakou cenu?

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud chcete exkluzivní tuplák, můžete si koupit z broušeného skla, který stojí přes 2.000 Kč. Vyrábí Crystal.

Nemohu vkládat odkazy, protože by šlo o reklamu, ale dají se koupit, pokud se podíváte na Heureku, nabízejí je i pivovary.

Nahlédněte do Sbazaru, kde si můžete vybrat z mnoha nabízených typů. Třeba si vyberete.

Dnes se jako tuplák nazývají už sklenice o objemu 1 litr.

Další odpovědi:

Zlatý

Název "tuplák" se dnes používá pro 1 l nádoby, ale původně to byly sklenice o objemu přes 2 l, tedy objem 2 mázy. Našel jsem: https://www.crystal-bohemia.cz /… . Za tuto cenu bych se tedy rozmýšlel. Jinak se občas dají najít na aukru, mnohdy ještě dražší.

Zlatý

Žádný tuplák na 2 litry neexistuje. Tuplák je na 1 litr. Na dva litry by to byl dvojtuplák. Vyrobit lze vše, když se chce. Cena by byla u každé sklárny jiná. Nelze ani odhadnout cenu. Záleží na to, zda má daná sklárna na něco takového formu. Pokud ne, musí se nejdříve zhotovit forma . Podle toho, na kol by byla kusů se zvolí materiál. Na malé množství by stačila dřevěná. Dále potom záleží chtít vůbec něco takového vyrobit a jak velký zisk by z toho výrobce chtěl mít. Nezbývá tedy , než zkusit jednat a dohodnout se přímo s konkrétním výrobcem. Před nedávnem jsem skleněný dvoulitr viděl prodávat na burze.

Pokročilý

Já piju z 1l plastové odměrky, tuplák seženeš i v bazaru.

Bronzový

Nejen nyní, ale odjakživa je tuplák 1litr. Stačí i trochu logiky. Jedno pivo je půllitru, tuplák (dvakrát tolik) je litr. Používají v hojné míře hlavně Němci.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 634
Zlatý marci1 352
Zlatý gecco 308
Zlatý annas 293
Zlatý mosoj 274
Zlatý hanulka11 271
Zlatý Kepler 216
Zlatý briketka10 178
Zlatý ivzez 160
Zlatý Lamalam 146

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.