ReHu

Kde sehnat tenký plíšek? Slabší než 1 mm.

Stačí odřezky. Potřebuji kousky cca 15 × 15 mm velké.
Víte kdo může tak tenký plech používat?
Doplňuji:
Alobal je tenký už moc. Vyzkouším tu plechovku. Díky za tip.

Nejlepší odpověď
Awe

Co takhle pouzit klasickou plechovku ?

Další odpovědi
mosoj

Podstatné je z jakého má být materiálu. Nejlépe v modelářských potřebách.

arygnoc

kľudne aj v zlatníctve.
alebo vo výkupe druhotných surovín.

hodne záleží i na tom, aký materiál potrebujete a na čo to potrebujete.

;-Q

zzzlatokopka

Víčko na zavařeniny.

Clouseau

Pokud by vyhovovalo že bude z hliníku tak se prodává celkem běžně pod názvem ALOBAL.

gecco

Na co to potřebuješ?
A v jaké kvalitě (materiál, hladkost, čistota)?

honza19hk

ale jaký-ocel,nerez,mo­saz,titan? A co je pro tebe tenký? mám doma plechy od 0.01 až po 0.95..