Kde sehnat štěně finského špice?

Zajímalo by mě, jestli se plemeno finského špice vůbec v ČR chová. Na internetu jsem pátrala, ale moc jsem toho v češtině nenašla. Neznáte někdo např. nějakou chovatelskou stanici, kde by o tom mohli vědět víc? Díky za případné kontakty a nápady.

Nejlepší odpověď
dejavu

Myslím, že tu žádná chovka zatím není, ale plemeno finského špice má na plemenné knize na starosti paní Pečená, napište jí na mail cmku@cmku.cz dotaz, jestli tu nějaká CHS je, ona bude vědět i kolik jedinců tu v ČR je.