martin14

Kde sehnat starý funkční PC?

Kde můžu levně sehnat starý PC, který by fungoval, stačil by takový který by běžel na Windows 95/98
Prostě retro počítač :)

Odpovědi
Frantich

Zkoukni aukro.cz :)

Bedy

Zkoukněte portály jako Aukro, Sbazar, Hyperinzerce, Specha.to apod.
P.S.: Klidně Vám jeden můžu dát, mám tu jeden takový v originální sestavě – IBM Personal Computer 300GL, má to 48MB RAM, Pentium MMX na 166MHz, 2×3GB disk, běží tam tuším Windows Millennium (ale není problém hodit starší 95/98, akorát na 95 Vám nepojedou USB, není-li to Win95 OSR2).
Ideální pro hraní starých DOSovek.

Luuu

Já sháním zase starý spotřebiče a kamarád mi doporučil jakýsi sběrný dvory, nějak jsem to nezkoumala, ale třeba to neni uplně marný… Jinak zkus portály NĚCO za odvoz atd 🙂

huxa

Já zase sháním levně nebo klidně i zadarmo nový, dobrý PC a nové a moderní spotřebiče :))

možná by se něco našlo na e-bazarech, jako má třeba seznam.

jáára

Jde o to, že ty počítače jsou hodně staré a komponenty degradují… Pořiď si moderní počítač. Starý je hezký ale sype se to. problémy s deskou, USB – neexistuje atd…

led

v bazare, na inzerát, cez internet a veľakrát aj v odpade – kontajneri. – Mnoho ľudí vyhadzuje zastaralý funkčný počítač, či počítač s malou chybou krásy. Pre počítač s Windows 95/98 stačí počítač typu AT.