replicator

Kde sehnat průkaz žadatele o řidičské oprávnění?

Dělám teď autoškolu a příští týden mám jízdy, v knížce jsem se dočetl, že žák musí při kontrole předložit občanku a průkaz žadatele o řidičské oprávnění, ale jak vypadá a kde to sehnat?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… todle bych neřešil, má ti to dát autoškola …

Další odpovědi
lukas.zmizik

Při policejní kontrole se ty jako žák prokazuješ OP a průkazkou, kterou ti má dát autoškola, ty si ji na každé jízdy vozíš sebou a učitel se ti do ní podepisuje. Bez toho nesmí žák řídit. Já mám v autoškole zakázáno odjet jízdy, pokud žák tu průkazku nedonese.

Jrkuft

Při jaký kontrole?
Při hlašení do autoškoly si musel určitě vyplnit přihlášku(to je ten průkaz) a oni by měli zařídit zbytek a při jizdách s tebou bude učitel.