Barbora9

Kde sehnat přebalovací pult v masivu?

Sháníme komodu či pult na přebalování, ale chtěli bychom aby to trošku sedělo k ostatnímu nábytku, nevíte kde sehnat v masivu? Ikeu jsme zkoušeli, snad to nedělají jen na zakázku…?

Odpovědi
nikole

Určitě se nedělají jen na zakázku, sestra teď kupovali, protože také chtěli aby ladil k nábytku v babycaru v Brně, ale netuším, kolik stál

Jarkak2102

Ahojda, jestli sháníš přebalovací pult z masivu, koukni sem: http://www.se­art.cz/postel-borova-patrova-junior-140-p-1486.html
my tu máme pro změnu vyhlídnutou patrovou postel pro dvojčata, snad udělám radost 🙂