Lizart121

Kde sehnat pozadí na FB s My Chemical Romance?

Odpovědi
quentos

„pozadí na FB“ se nikde neshání – jako pozadí si na něm můžete nastavit libovolnou svoji fotku… (když najedete kurzorem na pozadí, zobrazí se nabídka „change cover photo“ nebo tak nějak).
Jako pozadí se asi bude nejlépe vyjímat nějaká fotka, která byla koncipována jako tapeta pracovní plochy na PC. Tu lze vygooglit zadáním hesla „My Chemical Romance wallpaper“, případně „My Chemical Romance wallpapers“.