hanny 2

Kde sehnat podložku pod puzzle – rozměr 153×101cm.Zhotoví mi to někde?A kde?

Doplňuji:
Mám puzzle 5000kousků a potřebuji něco,na co to budu skládat,aby se celý obraz potom na to nalepil a zarámoval.Ale ne poslepované kartony!

Moc děkuji za rady!

Nejlepší odpověď
chudst

Co je konkretne podlozka pod puzzle? Staci nejaky obycejny sololit? Ten si muzete nechat narezat treba v OBI. (Ja tam nechaval rezat 2×A4 a vyslo me to na cca 11kc.)

Další odpovědi
Syd

Podložku? Myslíte jenom tvrdej papír? Zajděte do nějaký firmy kde pracujou s papírem nebo nemáte někde velkou starou krabici? Jestli ne, určitě je maj v každým nábytku jako odpad

anonym

záleží na definici slova podložka-můžete použít tenké desky (OBI) nebo pokud je váš manžel kutil, tak silnou desku (poté by jste si na ni položila sklo a manžel by určitě vám poradil, jak jej spojit s tou deskou tak, aby mezi nimi bylo to puzzle ;D
jinak používá se nejběžněji tvrdý papír (používá ho i náš rámovač obrázků)

dědapetr

Zkus se kouknout sem do odkazu:

http://www.srov­nanicen.cz/q/Po­dlo%C5%BEka%20pod%20p­uzzle/?min=161