Posspi

Kde sehnat Pepsi s příchutí mango?

Ahoj. Kde sehnat novou Pepsi 330ml s příchutí mango? Díval jsem se na oficiální instagram Pepsi cz, kde o této nové příchuti informovali.. a dokonce pod nejnovějšími fotkami se objevovaly komentáře o tom, jak je příchuť skvělá, jak je hrozná a podobně, zkrátka normální debata.

Bohužel jsem byl dneska zklamán, neboť jsem zamířil do Kauflandu, kde jsem ji mezi Pepsi višní a Pepsi limetkou nenašel.. tak kde ji sehnat? Kde se dá koupit? Opravdu bych ji chtěl zkusit.

Případně vy, kteří jste novinku již ochutnali, jak na vás působí? Chutná vám? A kterou příchuť máte nejradši?

Odpovědi
Schluker

Mají ji například v Makru. Velmi brzy se určitě rozšíří i do prodejen typu Kaufland.

anonym

Velkou, 1,5 nebo 2 l, nejsem si teď jistej, maj v Albertu.

Lurius

Dovezl mi ji kurýr s jídlem, tak nepřirozenou a odpornou chuť jsem u koly ještě nezažil, je mnohem horší než nedochucená