Marvan

Kde sehnat opravdu kvalitní holítko (viz obrázek)

Teď nemám na mysli žádný Mach3 co seženu běžně v DM, ale opravdu kvalitní holítko.

Jedno takové jsem dostal v nemocnici (viz fotka http://i.imgur­.com/5UNi84W.jpg), vypadá jako holítko na jedno použití, ale po roce je břitva stále ostrá. Je to poměrně nestandardní holítko jak designem tak kvalitou, netušíte kde takové sehnat?

Musím podotknout že první holení tímto holítkem bylo jak křovinořez proti nůžkám na trávu, naprosto nesrovnatelné s čímkoliv jiným.

Možnost by byla i si jich pár koupit od nemocnice, kdyby nebyly jinde :)

Odpovědi
mosoj

Chlupy zvládne ledacos.