šnýcl

Kde sehnat „onu“ krabičku s čínským jídlem?

Za nedlouho navštívím Londýn a chci si zajít na čínu.
Nevíte někdo o nějaké restaurace, kde mají krabičky ve stylu jaký vídáme v seriálech a filmech? Myslím takové ty jak se do výšky rozšiřují a dostanete k nim hůlky (př. Big Bang Theory, The Amazing Spider-man). Popřípadě i o nějaké restauraci v Česku. Zatím jsem se setkal jen s restauracemi, kde vám to zabalí do plastových talířů a přikryjí alobalem. Předem díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
briketka10

Čínské restaurace jsou roztroušeny okolo West-Endu
a je dobré zeptat se někoho z místních, kde najdete tu
nejbližší. nevím, ale jestli tam mají ty krabičky snad ano..
zdroj :http://www.eu­rovikendy.info/lon­dyn/kam-na-jidlo-a-co-ochutnat/

Další odpovědi
zjentek

záleží, kde všude už jsi byl na „čínu“. Je možné, že v londýně už to řešit nebudeš, protože ten box dostaneš všude,kde nabízejí jídlo „s sebou“ ..až ti to poleze krkem ,)

emamamisu

jsi-li Brňák dávají takové krabičky v Asijském bistru Bok ve Vaňkovce. dělají zde i jedno z nejlevnějších sushi ve městě.