ELISka26

Kde sehnat ochranný potah do auta pro pejsky?

Slyšela jsem o tom, že se prodává nějaký potah do auta pro psy. V autě mám od našeho pejska samozřejmě spousty chlupů, sedačky jsou špinavé. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli náhodou někdo, něco takového nemáte? Případně, kde jste koupili?

Nejlepší odpověď
redy

Máte někdo zkušenost s dekou PETZOOM LOUNGEE

www.odpovedi.cz/­.../mate-nekdo-zkusenost-s-dekou-petzoom-loungee-tj- dekou-pro-psa-do-auta

Je to dobrá deka, ale já mám dogu takže tam jednou hupnul, a nepomohk ani suchej zip ☹
Pro menšího psa asi dobrý…

Další odpovědi
briketka10

Mám doma 2 takové a jeden bych mohla nabídnout 😁
Je v modrém provedení.

PETZOOM LOUNGEE
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Vj6kxcn-yuM

Jednu jsem použila pro mou kočičku, která se
pomočovala, tak si ji ponechám. Mám kocourka
není zrovna kotě, kdo ví co se stane až zestárne.

Drap

Už kdysi jsem něo podobného šil. To co se prodává, neni nic jiného než deka s kaničkami. Moc to podle mých zkušeností ani nefunguje.

Renikled

Záleží na jaké auto to hledáte? Pokud máte normální nijak neupravované auto, ták já jsem dal za potahy na míru 4 tisíce a čekal jsem 5 týdnů. Čekání se opravdu vyplatilo, protože mám perfektně sedící potahy, které dobře drží, a navíc jsem si mohl libovolně volit barvu různých částí potahů

Jiří Sova

Hledám potahy na škodu octavii II. Odkud jste ty potahy objednával?

Renikled

Kupoval jsem potahy na míru na na dvojkovou octávii od https://www.au­tohotarek.cz/au­topotahy-na-miru/filtr-vozu-skoda--octavia-ii za tu cenu opravdu precizní kvalita, a navíc jsem je koupil za 4 tisíce.

Jiří Sova

Chtěl bych se zeptat, jestli jste si někdo nechával šít autopotahy na míru? vyplatí se to? je potom v tom tak velký rozdíl?