verunka483

Kde sehnat oblečení značek Vans, Converse, Meatfly, … v kamenných obchodech?

Chtěla bych oblečení uvedených značek, ale nechci to kupovat přes internet, protože je to drahé a potom to nemusí dobře sedět… Neznáte nějaké kamenné obchody s těmito značkami v Ostravě, Opavě, a okolí? Díky moc!

Nejlepší odpověď
anonym

Uvedené značky si najdi na netu a zjisti si kde mají prodejny,které jsou tam kde potřebuješ.Bývají většinou i v OC (obchodní centra) ve větších městech…:D