matyštěpa

Kde sehnat někoho, kdo provádí hypnozu?

Mám 5ti letého vnuka, který nemluví,může mi někdo poradit, kde sehnat někoho, kdo provádí hypnozu? Nejlépe v Pardubicích a okolí

Odpovědi
panenka

dobrý den,spíše než hypnozu bych doporučovala spíše opravdu individuální terapii u psychologa.Kon­takt vám bohužel poslat nemohu,ale po zadání psycholog a PARDUBICE do vyhledávače rozhodně nějakého naleznete.Co se hypnozy týče,opravdu se nedospělým jedincům nedoporučuje,pro­tože by mohla negativně ovlivnit jejich psychický vývoj.hezký den ODPOVĚD ODBORNÍKA

Klarisa

Pokud mluví jen slova,tak neklesejte na mysli,protože se může rozmluvit později,moje dcera v 5 letech říkala jen slova a dnes studuje vysokou školu.Musíte počkat až se rozmluví sám.Pokud nemluví vůbec musíte zajít na neurologii.Hypnozu nedoporučuji.Můžete také vyhledat léčitele.

Nuk nuk

Hypnozu zcela jistě vynechte. V takovémto případě bych spíše doporučila spolupráci s logopedem a dětským psychologem. Pokud nemluví vůbec nebo jen velmi málo, pak skutečně půjde o nějakou vadu z jedné z výše zmíněných oblastí.

Níže uvádím dva odkazy. na jednom si můžete vybrat logopeda kdekoliv v republice. Druhý je na stránky dětské psycholožky v Pardubicích, ale osobně ji neznám, takže kvalitu jejích služeb nemohu posoudit

Zdroj: http://www.kli­nickalogopedi­e.cz/index.php?pg=31, http://www.zna­mylekar.cz/27770/ph­dr-blanka-poslova/psycholog-detsky-psycholog/pardubice

Michal

Neradil bych hned hypnozu ,ale kvalitní posezení u dětského psychologa.Patrně se v duchu ptáte co mám proti hypnoze nic ,ale bojím se šarlatánů ,podvodníků a vyděračů.A vám jde o zdravé dítě ,nebo ne?