Kde sehnat nejlevnější patky do betonu?

Sháním pozinkované patky na stavbu dřevěné terasy, a ve stavebninách jsem se posadil na zadek – 120 Kč za L profil, U profil ještě dražší. Dávat za patky víc jak za dřevo nehodlám. Poradíte?

Odpovědi
anonym

Určitě najdeš někde v koutku nějaké železo,ze kterého by šly patky svařit,navrtat pár děr a máš to „zadarmo“ !!!

elektrikář

Pokud si je necháš někde vyrobit nebudeš je mít pozinkované a i když se to natře bude to vystavené vlhkosti a bude to reznout.