Markéta S.

Kde sehnat na internetu klasický walkman?

Nejlepší odpověď
Beer4Real

Mrkni na různé bazary jako Bazos.cz apod. tam je toho plno.
A nebo ušetři za poštu a navštiv nějaký bazar u vás ve městě ;)

Další odpovědi
Jikra

Klasickej novej walkman asi nekoupíš, možná tak někde v bazaru. Jedině něco takovýho jako je na odkazu. Máš to i na přepis starých kazet do PC.

Zdroj: http://www.zbo­zi.cz/?q=walkman%20ka­zetov%C3%BD&ty­p=nabidky&sera­dit=nejlevnej­si

cochee

Dnes už se klasické walkmany nevyrábějí, kromě toho pozor, Walkman® je chráněná značka firmy Sony, takže přesněji „kazetový přenosný přehrávač“ :) Seženeš ale přístroj, určený primárně k převedení muziky z audiokazety na mp3, má-li ale rozměry a hmotnost walkmanu, napájí-li se i bateriemi a je-li vybaven taktéž výstupem pro sluchátka, pak se dá použít i jako walkman. Zkus například najít přístroj KÖNIG HAV-CA10, cena orientačně 800,–. Stejný design má i přístroj DigiTape Doerr DR66123, asi je to rebrand („přelepení nálepky“) téhož, u něj ale není zmíněn výstup na sluchátka, tak pro jistotu opatrně. Daším takovým kouskem na toto téma je JETT CP-022.