Faustýna

Kde sehnat na chov bíleho netopýra?

Nejlepší odpověď
marci1

Chov létajících savců-netopýrů v Česku zakazuje zákon. ☹

https://hobby­.idnes.cz/neto­pyr-v-panelaku-chov-netopyru-ochrana-zakaz-vyjimka-ze-zakona-py9-/hobby-mazlicci.aspx?c=A180502­_093550_hobby-mazlicci_mce

Další odpovědi
ivzez

Nikde.
V ČR netopýra chovat nesmíte.

Kepler

Omlouvám se, že neporadím, ale ten pojem mě fakt zaujal. To opravdu existuje a opravdu se dají netopýři chovat? Neber to prosím jako výsměch. To je jako arktická forma, něco jako sněžný zajíc, nebo bělokur?

RyuzakiKate

Keplere, albíni mezi netopýry taky existují, ale například pouštní druh Otonycteris hemprichii, kterej má velký uši a žije v pouštních oblastech, je taky bílej :)
Jináč třeba záchranný stanice zraněné netopýry chovaj, dokud se nezotaví. Kolikrát jsem bohužel viděla i fotky kaloňů zabalených jako miminka, že to je jako roztomilý… Pokud v rámci záchrany, tak v pořádku, ale jinak… Někde je i jedí údajně jako afrodisiakum…