supratom

Kde sehnat malované FOTOPOZADÍ do fotoatelieru?Nějaké dětské motivy.

Nejlepší odpověď
Balu103

v CR to moze byt problem, pokial viem vacsina ludi to vozi z Nemecka, alebo si ich nechava namalovat na mieru.

Další odpovědi
Terryle

Zkusila bych poptávku na soukromníky – mezi řemeslníkama by se mohl najít i nějaký šikovný malíř:

http://www.nej­remeslnici.cz/za­dat-poptavku

Nebo si hoďte inzerát na nějakou střední nebo vysokou uměleckou školu – buď na jejich web, nebo přímo na nástěnku do školy. Studenti by si mohli rádi přivydělat, ukázat, co umí a přitom by to nemuselo být předražené.