ivuskach

Kde sehnat maloobchodní firmu pro zpracování diplomové práce o její marketingové komunikaci?

Jsem studentka vysoké školy s ekonomickým zaměřením a pro zpracování své diplomové práce hledám vhodnou firmu zabývající se maloobchodem. Jednalo by se o oboustranně výhodnou spolupráci – firma mi poskytně podklady o své stávající marketingové komunikaci a já provedu její analýzu, dotazníkové šetření, návrh změn a další…

Touto cestou se snažím někoho, komu by se taková analýza hodila a zároveň by byl schopný spolupráce se studentkou, kterou marketing opravdu baví.

Děkuju, pokud si někdo dá tu práci a pokusí se mi skutečně pomoci a třeba i sám sobě 🙂

Hezký den,

Iva

Odpovědi
Ponytail

Taky jsem před třemi lety takhle sháněla firmu. Moje zkušenost je taková, že bez známostí to snad ani nejde. Nakonec se zadařilo, a to jen díky tomu, že ředitel oné firmy je dobrý přítel mého otce.
Prostě musíš zkoušet, firmy obcházet (osobní kontakt je určitě lepší, než jen poslat e-mail) a doufat, že někde budou takové spolupráci otevření.