JanaViki

Kde sehnat lístky na Justina Biebera? Lístky na koncert do zahraničí:-)

Ahoj. K 15. narozeninám si přeji lístky na Justina Biebera a rodiče mi řekli, že pokud lístky seženu, zaplatí mi je. Nevíte, kde (buďto na netu nebo v ČR) sehnat lístky?:-) Lístky na koncert v Berlíně či Vídni. Děkuji za odpovědi. Prosím, žádné odpovědi typu ,,Kdo hledá najde" nebo ,,Panebože, kdyby jsi chtěla něco užitečnějšího". Děkuji:-)

Nejlepší odpověď
stejsi12

Musím tě zklamat, ale Justin nemá teď momentálně žádný koncert v Rakousku ani Německu ani někde poblíž. Naposledy byl v Březnu ve Vídni, moje sestra tam byla a byla úplně nadšená tak hodně štěstí.

Další odpovědi
kapka

Dám ti odkaz na fb stránky fanklubu Justina Biebera. Přidej se, poradí ti. Jinak fanklub pořádá čas od času srazy, velice dobře organizované, seznámíš se tam s dalšíma holkama a můžete jet na koncert třeba společně. 🙂 Moje dcera je jednou z organizátorek a mimochodem byla na koncertě JB ve Vídni v březnu. Lístek kupovala na internetu už nějak na podzim a pamatuji, že to byly celkem nervy, aby se jí podařilo lístek bloknout, je o ně velký zájem, tak u toho seděla v noci a čekala, až se nabídka lístků objeví a pak honem, honem kupovat. 🙂 Ona chtěla ty lepší dopředu a povedlo se. Z koncertu přijela úplně nadšená a pořád na něj vzpomíná. Když mi napíšeš do vnitřní pošty dám ti kontakt třeba přímo na ni, určitě ti ráda se vším poradí.
https://www.fa­cebook.com/CzechBi­eberFeverFanclub?fref=ts