Deli

Kde sehnat levně větší množství (cca 200–300 ks) přesnídávkových skleniček?

Koupit je od výrobce skla – to vyjde i s dopravou na víc než 10 Kč za ks. Nemáte nějaký tip, kde je sehnat za hubičku? Plzeňsko.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Co si dát na cedulku v obchoďáku inzerát /bývají tabule s nimi u dveří/ a připsat si tam sejdeme se a předáme si je zde při nákupu a někdo ti je rád přiveze. Lidé to vyhazují.
To mě nyní tak napadlo bylo by to opravdu třeba …za čokoládu
pamatuji když byly děti malé tak jsem jich měla kvanta a dost jsem pak do nich zavařovala .

Další odpovědi
Nikkol

http://www.bri­col.cz/show/Htm­lDocument/we.as­px?event=produk­tovemenu&menu­group=0000000000­&menuitem=02W40001­01

terry

Zkus dát inzerát. Někomu to je líto vyhodit a nepotřebuje je.

inzerát Pardubice, Nabídka – [12.10. 2011]
http://dum.ba­zos.cz/?hledat=Pro­dam+ZAVAROVACI&hlo­kalita=&iddel=1

Prodám zavařovací sklenice o obsahu 0,7l za 4,– Kč/ks, o obsahu 0,3l za 3,– Kč/ks, o obsahu 0,2l za 2Kč/ks, o obsahu 0,1l za 3Kč/ks. Při odběru nad 50ks včetně víček. Pouze osobní odběr, popř. možnost dovozu/rozvozu v Pardubicích, Chrudimi, Vysokém Mýtě a blízkém okolí. Volat po 16h.

Deli, asi to neposílají, já jsem v Pard. můžem se nějak domluvit.

Děda Louda

Což se takhle 200 – 300 krát přesnídat? Je-li vás doma víc, pújde to rychleji. A máš to i bez hubičky a dokonce zadarmo.

fablen

Deli zkuste oslovit mateřské školky ve Vašem okolí (nebo nějaký dětský domov). Tam všude určitě přesnídávky ve velkém množství kupují.