vivatisCZ

Kde sehnat laser?

Chci se zeptat, kde seženu laser, mám namysli ten, kterým opravdu něco useknu. Jsou už i laserové zbraně, do dřeva se dělají vzory laserem takže, kde si mohu pořídit?

Odpovědi
Magix.cz

Pro první pokusy vykuchej laser ze svý starý CD/DVD mechaniky – návody jsou na YouTube.

gobls

„kterým opravdu něco useknu“ … myslím že i kdyby se to tady dalo normálně sehnat, tak se nedoplatíte.

cochee

Trošku poopravím Magix.cz: ta mechanika spíš novější až nová, ve staré už ten laser bývá vyšeptalý 🙂 a za druhé, ta CD/DVD mechanika musí být vypalovací, laser z jen čtecí mechaniky je slabý.