Avatar uživatele
klumprt

Kde sehnat komunistu pro otevření komunikace s bankou?

Mám účet u Airbank a mám na něm asi 34 Kč. Banka se mnou nekomunikuje, netelefonuje, ani mě žádný její pracovník už několik let nenavštívil. Slyšel jsem, že komunisti jsou nejzdatnější pro řešení podobných problémů. Kde mohu nějakého sehnat? Mám napsat rovnou na ÚV?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Emefej, zzzzz, JájsemRaibek, Klaproth, anonym, gecco před 3061 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Napiš přímo Ransdorfovi – ten to s bankama umí…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

No spíš jde o to, že pokud půjdeš jen tak okolo a potkáš mě a požádáš, zda bych to nějak nevyřídil, a náhodou já tedy žádost přijmu, je s podivem, že bych mohl s bankou jednat. Viz. text: "Ransdorf tvrdí, že mu skupina Slováků před bankou předala plnou moc, podle níž mohl zastupovat klienta s iniciálami V.H. v bance. Tento klient má prý v bance významné konto, z něhož dostává výpisy, ale banka s ním nijak nekomunikuje.

Proč Slováci oslovili právě Ransdorfa, europoslanec neuvedl."
Jde totiž o to, že pokud měli plnou moc, tak museli dopředu vědět, kdo je zastoupí a jeho údaje. Jen tak neověřenou plnou moc asi na ulici nepsali.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

To bys musel mít na účtu miliardy Kč. Jinak není co řešit. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na ÚV bych to nezkoušel,tam to má pod palcem teď Ransdorf,ten naletí na všechno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

tak komunistu nebo člena KSČM ? to není totéž, to nééé

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek