klumprt

Kde sehnat komunistu pro otevření komunikace s bankou?

Mám účet u Airbank a mám na něm asi 34 Kč. Banka se mnou nekomunikuje, netelefonuje, ani mě žádný její pracovník už několik let nenavštívil. Slyšel jsem, že komunisti jsou nejzdatnější pro řešení podobných problémů. Kde mohu nějakého sehnat? Mám napsat rovnou na ÚV?

Nejlepší odpověď
gecco

Napiš přímo Ransdorfovi – ten to s bankama umí…
😉

Další odpovědi
JájsemRaibek

No spíš jde o to, že pokud půjdeš jen tak okolo a potkáš mě a požádáš, zda bych to nějak nevyřídil, a náhodou já tedy žádost přijmu, je s podivem, že bych mohl s bankou jednat. Viz. text: "Ransdorf tvrdí, že mu skupina Slováků před bankou předala plnou moc, podle níž mohl zastupovat klienta s iniciálami V.H. v bance. Tento klient má prý v bance významné konto, z něhož dostává výpisy, ale banka s ním nijak nekomunikuje.

Proč Slováci oslovili právě Ransdorfa, europoslanec neuvedl."
Jde totiž o to, že pokud měli plnou moc, tak museli dopředu vědět, kdo je zastoupí a jeho údaje. Jen tak neověřenou plnou moc asi na ulici nepsali.

marci1

To bys musel mít na účtu miliardy Kč. Jinak není co řešit. 🙂

anonym

Na ÚV bych to nezkoušel,tam to má pod palcem teď Ransdorf,ten naletí na všechno.

lexx

tak komunistu nebo člena KSČM ? to není totéž, to nééé