Kryšpín

Kde sehnat knihu Jak moderně odstranit graffiti od mistra odstraňovače?

Pražský a olomoucký primátor obdivují a jednali s odborníkem na most-graffiti, údajně vydal knihu, má přednášky a autogramiády.

--

Kde sehnat knihu jak moderně odstranit graffiti od mistra odstraňovače?

Odpovědi
JamesCZ

Myslím, že už nejde.

anonym

Vysokotlaká vapka a horká voda … místo mydlinek, rejžáku a hadru … nad čím chcete víc laborovat 🙂

anonym

srovnání horká versus studená voda https://www.y­outube.com/wat­ch?v=aKmI_sMJUbw