quentos

Kde sehnat knihu E. Taberyho „Vládneme, nerušit“?

Googlil jsem, až se ze mě kouřilo, všude vyprodaná, antikvariáty ji v nabídce nemají. To mi neříkejte, že si ji každý, kdo ji přečetl, nechal doma… obzvlášť dnešní mladá, nečtoucí generace…

Nejlepší odpověď
Hlada

K půjčení ji mají v Městské knihovně v Praze.
Ke koupi je občas na trhknih.cz. Poptávka je ale velká. Zrovna teď ji poptává 14 čtenářů.

Další odpovědi
ivzez

Zkoušel jste knihovny?

UložTo:
https://www.u­lozto.cz/hledej?q=%22Vl%­C3%A1dneme%2C+ne­ru%C5%A1it%22

quentos

ivzez: vzhledem k velké maminčině knihotéce jsem knihovnu už x let nepotřeboval, tak se mi nechce průkazku kvůli jedné knize po mnoha letech obnovovat… za ten odkaz ale díky, vypadá, že funguje!

quentos

… je to ale jen ukázka. Asi si to průkazku po letech letoucích zase zařídím…