Domaldo

Kde sehnat epizodu Šmoulů s názvem „Tady přicházejí Šmoulové“?

Kde sehnat epizodu Šmoulů s názvem: Tady přicházejí Šmoulové (Here Come the Smurfs)?

Na Wikipedii v seznamu epizod je tento díl zmíněn, ale nemůžu ho nikde najít. Je to epizoda z první série (1981), produkční kód je S-1 (1. speciál).

Předem děkuji za odpověď, Domaldo.

Odpovědi
annas

https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/List_of_The_Smur­fs_episodes

Here Comes the Smurfs = Tady přicházejí Šmoulové

V odkazu se píše, že jde o speciální pilotní díl seriálu Šmoulové.

Hledala jsem i v angličtině, video jsem nenašla.

Domaldo

RE annas:
Díky za snahu.