bobasika

Kde sehnat dobrého výživového poradce?

Ahojte chci se obrátit na odborníka z oblasti výživy, ale nějak nevím na koho.Nikdo z mých blízkých známých takové služby nevyužil, tak mi napište svoje vlastní reference a zkušenosti, budu vděčná a slibuju, že vše si projdu.
Jo a z Brna popř. nejbilžšího okolí

Odpovědi
anonym

Dají se sehnat i prostřednictvím internetu. To potom takový poradce může být klidně i z druhé strany republiky. Určitě jich najdete dost. Svého času mne celkem neúnavně „obléhali“ a ozývali se dva nebo tři alespoň jednou za týden. Trvalo dost dlouho, než pochopili, že skrze mne cesta k jejich blahobytu nepovede.

hanulka11

mám zkušenost pouze přes telefon – ale to nefungovalo podle mých představ , zde jsou poradci z tvé oblasti http://www.vyzivovi-poradci.cz/ji­homoravsky-kraj.html
není nad osobní kontakt

tamarca

Moje kamoška byla u Lucky Fialové a chválila si jí, nevím co má za postupy, ale doposud shodila 6kg a 2 velikosti-hodně velký úspěch pro ni.

beluška

Poradím Ti kontakt na Prahu a to Cordeus – metabolic balance. Sama jsem tento program ukončila a za půl roku neuvěřitelný výsledek (dle rozboru dle mé krve) co je pro mne vhodné jíst a čemu se vyhnout. Bez absolutního pocitu hladu a chutí. Sama jsem toto doporučení dostala a opravdu perfektní. Možná je to i u vás, jen se to jmenuje jinak, důležité však je udělat podrobný rozbor krve a dle toho je sestaven jídelníček – na Tvoji míru.

Bob2

Já chodím k Lucce Fialové, je to nutriční poradkyně, která studovala obor Nutriční terapeut a nyní ještě studuje obor Ekotrofologie, zabývá se jak redukcí hmotnosti, tak výživou při sportu a je vážně skvělá.

nikole

Můžu doporučit kontakt na Prahu http://nutricen­trum.cz/index­.php

bobasika

hanulka 11 – díky moc než to všechno projdu :)