zvonisek

Kde sehnat dobré zakázkové nakladatelství?

Kde Vám vytisknou, vydají knihu a strhnou si z ceny cca 20 procent. .

Odpovědi
Drap

Tak takové zřejmě nenajdeš.
Tu knihu musí taky někdo rozvést, někdo ji skladovat a někdo prodat. Někdo také musí zaplatit papír, tisk a vazbu. Na to těch 20% stačit nebude a žádný soudný knihu za těchto podmínek vydávat nebude.

ivzez

Zvonísku,

stačí napsat opravdu dobrou knihu a nakladatelství se budou předhánět,
abyste ji vydala právě u nich. Dokonce Vám za knihu zaplatí.

Kelt

Ty už máš napsanou knihu, schválenou a domluvený příslušný počet výtisků? Já jsem se o to taky zajímal kdysi. Kolega si nechal vytisknout knihu a musel všechno si platit. Tak to bys byla na tom velmi dobře a asi bych šel do toho.