ptáč

Kde sehnat dlouhou ocelovou pružinu?

Průměr od 4 do 10 mm. Delší, přes 10 cm. Budu vyrábět yabahar. Pružiny se dřív používaly v zesilovačích s mechanickým echem, např. Vermona.

Nejlepší odpověď
gecco

Nemám ponětí, jak se to vyrábí – ale předpokládám, že pružiny si musíš ´spočítat´…
😉
Tak si je spočítej a oslov firmu, která ti je z pružinového drátu ´umotá´ – http://www.al­comex.cz/?utm_sou­rce=google&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=hp , například.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Jak říkáš roletu nebo vzduchovku-flusbrok, svičební péra-natahovací, pružinu držící gauč-otevírací gauč-úložný prostor.

lexx

pružina pro menší trampolínu může být adekvátní náhradou

anonym

Vzduchovka :)

ptáč

Teď mě napadlo rozdělat roletu. To by mohlo fungovat.

gecco

V roletě je pružina torzní (zkrutná) – ty potřebuješ tažnou (tedy, předpokládám, podle obrázků, které jsem si vygooglil)…
Není pružina jako pružina…
O péru nemluvě…
😉

gecco

V roletě je pružina torzní (zkrutná) – ty potřebuješ tažnou (tedy, předpokládám, podle obrázků, které jsem si vygooglil)…
Není pružina jako pružina…
O péru nemluvě…
😉

ptáč

1 torzní už je, teď sehnat krk basy nebo violy.