Kalim_YT

Kde sehnat co možná nejlevněji nebo dokonce zadarmo měděnou trubku s vnitřním d = 9,1 mm?

Potřebuji na výrobu hlavně měděnou trubku (d = 9,1 mm)… Mají trubky ve většině železářství?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Měděná hlaveň? Bohužel, podle norem DIN EN 1057 a DIN 8905 nepatří jmenovitá světlost 9,1 mm mezi standardní rozměry Cu trubek. Pochybuji, že to seženeš.

Další odpovědi
Drap

Téměř ve všech obchodech pro instalatery. Měď je poměrně drahý materiál. Levěji bys ji mohl získat právě od instalerů, nebo ve výkupnách barevných kovů. Zdarma to ale nebude. Otázkou také je, jak velké kusy potřebuješ.

anonym

Hlaveň z měděné trubky, no to snad ne. I kdyby jsi takový rozměr sehnal, tak při prvním výstřelu přijdeš o ruce, nebo ksicht. Zkus si zajít koupit vrták 5.62mm. a nezapomeň říct, že si chceš vyvrtat hlaveň na malorážku.