dust8

Kde sehnat černou korálku o průměru 4mm na chybějící oko plyšáka mimozemšťana Alfa? Viz foto.

Foto je z foťáku.

Tavící pistolí jsem to zkusil vyplnit a nabarvit permanentním fixem, ale není to ono. Oko je o něco větší a má kapku jiný odstín černé a vypadá to divně. Možná tam tav. pistolí dát jen nějakou korálku o tom průměru?

Odpovědi
Kelt

A kdo říká, že mimozemšťan musí mít očí. Třeba vidí jinak. Tak nemusí mít žádné oči. A ty budeš mít po starostech.

nyjono

Sehnat?
Prostě koupit.
Např. https://www.ko­ralky.cz/

Ale podobných prodejen je hooodně.

Chudák Alf má každý oko jiný ☹