22aa

Kde sehnat bazarové psp za 500 Kč?

Dobrý den.
My nejsme bohatí na značkové nové konzole a proto to kupujeme v bazarech plně funkční a za 500 kč.
Prosím nevíte kde v bazaru sehnat psp za 500kč?
To co mi píšete o nových věcech které jsou pro mě drahé a ty levné na tom jsou blbý dětský hry.
A většinou psp stojí 1700kč.
Potřebuji to k babičce na prázdniny nebo u doktora když nejde wifi.
Děkuji 22aa.

Nejlepší odpověď
Edison

Prd potřebuješ! Uvědom si to! Nebo By ti to měli „uvědomit“ rodiče!!! Koukej vylézt ze svý sociální bubliny a interaguj se svým okolím!

aliendrone

Edison>>> Palec za souhlas, ale… to ti ještě nedocvaklo, že on to VÁŽNĚ potřebuje k DOKTOROVI? Tohle NENÍ joke, prostě to tak je… :(

Hele, když už jsem se toho domákl samotný já, úžasný, překrásný a skvělý aliendrone, který tyhle věci vnímá asi jako slepýš hologramy…

22aa

A na jakej například čumět v kině? Například na grinche nebo co?

Edison

Kina jsou plná nejrůznějších filmů. Ale to si vezmeš kino k dochtorovi? U babičky bys měla lítagt venku a prohánět kluky!

22aa

Jenže mě se žádná pohádka nelíbí.

Mc Merkurion

… asi nečetl ty ostatní otázky …

Edison

Ale docvaklo… docvaklo… Hahahaha… 😁