Luxx

Kde sehnat anglické vědecké články?

Jak se můžu na netu dostat k odborným vědeckým článkům, týkajících se ochrany krajiny, mapování krajiny a podobně?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Zeptej se v knihovně své vysoké školy. Univerzity mají přístupy do různých databází, kde se dají články vyhledávat podle klíčových slov.

Další odpovědi
www

S podobnými materiály je to poněkud složitější.
Dodnes odebírám nějaké publikace odborného charakteru z toho důvodu, že jsem někde cosi zveřejnil (třeba v Živě) a časem došla od nějakého znalce nabídka k odběru.
Je to ale už dávno, dnes bych nejspíš kontaktoval nějakého odborníka té zájmové oblasti a požádal o sdělení podmínek k neberu. Další možností bude již zmíněná knihovna, spíše sečtělá knihovnice 🙂
Doplňuji:
Edit: ..sdělení podmínek a informací k odběru..