Stefan8888

Kde sehnat aktuální seznam všech „keší“ na našem území pro použití offline?

Dobrý den, nemá nebo neví někdo, kde sehnat celý seznam „keší“ v ČR? Chtěl bych je importovat do aplikace c:geo pro telefon.

Předem děkuji za odpověď, Štěpán.

Nejlepší odpověď
Arne1

Možnosti samozřejmě jsou.
Především si do C:Geo můžeš libovolné množství keší stáhnout přímo.
Potom si můžeš stahovat PQ podle intervalů času založení, každý den můžeš stáhnout 10, a rozdělit to tak aby to na sebe navazovalo. Máš štěstí, těch potřebných intervalů je momentálně 65 a tak se ti to při týdenní rotaci vejde. Případně se na tomto můžeš domluvit s kamarádem a rozdělit si to.

Mimochodem, proč se na to ptáš tady a ne na specializovaném foru na webu geocaching.cz ? Případně v příslušných skupinách na KsichtoKnize ?

Jo, aještě doplnění – PQ celé ČR má 1.3 GB, formát GPX je krajně neefektivní. Pokud potřebuješ větší množství keší tak je lépe používat databázi GeGetu a jinou aplikaci na hledání → aDrake nebo Locus.

Další odpovědi
Hlada

Na otázku ti odpovím, že nevím. K čemu by byl takový seznam dobrý? Vždyť by už za chvíli nebyl aktuální. Tipuju, že jen aktualizace takového seznamu by trvala několik hodin. Rozveď problém do diskuze. Třeba na něco příjdem.

Stefan8888

Rozvádím diskuzi.

anonym

c:geo to zvládne, viz odpověď od Arne1 … stejně tak se pro daný účel může velmi hodit mapová aplikace LOCUS https://www.lo­cusmap.eu , je to velmi univerzální nástroj který pro turistiku, který toho umí mnohem víc, ale mimo jiné zvládá i offline práci s geokeškami.

anonym

teď jsem si všiml že ses ptal na stažení VSECH keší, tedy nikoliv jen nějakého výběru z okolí což umí LOCUS i c:geo, v tom případě odpověd beru zpět.