Gestas

Kde se vyráběly Fordy Focus I. generace určené pro český trh?

Nejlepší odpověď
annas

V r. 1999 v České republice je Focus „auto roku 1999“
V r. 2006 v České republice je Focus druhé generace „auto roku 2006“
V r. 2012 v České republice je Focus třetí generace „auto roku 2012“

Ford Focus (komb)i se, který se k nám dováží, je vyrobený v německém Saarlouisu.

https://de.wi­kipedia.org/wi­ki/Ford_Deutschland
a další zdroje

Při hledání jsem narazila především na dovoz starších vozů přes různé bazary.