RyuzakiKate

Kde se ve zvratkách vezme mrkev, i když ji třeba člověk vůbec nepozřel?

Objeví se tam VŽDYCKY, i kdyby ji dotyčný v životě nevzal do ruky… Jak je to možné?

Nejlepší odpověď
Drap

Je to nesmysl, pokud ji nepozřel, tak tam nemůže být.

Další odpovědi
mosoj

Jestli mluvíš o své zkušenosti, tak to raději řekni doktorovi ! Mohla by to být krev !

quentos

Araxis: v mém zdroji tedy tvrdí trochu něco jiného: http://uk.answer­s.yahoo.com/qu­estion/index?qid=2006­1113115205AAz­f969

Prý vzhledem k tomu, že zvracení je poněkud násilný proces, často bere natrávené jídlo při zpětném chodu s sebou i kousky žaludeční stěny. Ty právě vypadají jako ona „mrkev“, ve skutečnosti se o ni nejedná.

danyy

Nespletla sis to z něčím jiným?

ps: ty lidem prohlížíš zvratky? :D

nonnel

Taky existuje pořekadlo: „ať zvracíš kdy chceš, vždycky je tam mrkev.“

bolak

Myslim že vim co myslíš > http://picture­push.com/public/13272390 Taky mě to zajímá.

Araxis

mrkev se nestráví tak rychle jako ostatní zelenina.Trvá to někdy i pár dnů,někde jsem četla 4–5dní.Ve zvratkách najdeme i hrášek a kukuřici-má stejný proces vstřebání jako mrkev.
Doplňuji:
běžně tomu říkam:¨¨Dobrý bramborový salát ¨¨¨
 :D