Adushka

Kde se ve vesmíru nacházíme my?

Prosim odpoveste mi na tuto otazka ja ji newim dekuji.

Odpovědi
standa

My se nacházíme na planetě Zemi, která se nachází ve sluneční soustavě, která se nachází v galaxii zvaná Mléčná dráha, která se nachází v Supergalaxii, která se nachází v pozorovatelném vesmíru…a pak je tam ještě ten ´nepozorovatelný´ vesmír, ale to už je mimo moje chápání 🙂

rosecat

nemame zadne vylucne postaveni ve vesmiru–tj.kamkoliv jinam je to stejne daleko a jakekoliv misto ve vesmiru je na tom uplne stejne–ale je to jen tezko pochopitelne