Avatar uživatele
Kepler

Kde se dá ve Valašském království sehnat tráva?

Travička zelená, to je moje potěšení
Travička zelená, to je moje peřina!

Kdosi mi tvrdil, že po trávě se nešlape. Po trávě se směje!

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1589 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Na jaře bude tráva lepší, pokud se jedná o trávu, která je zelená. Pokud se jedná o trávu na kouření, to by snad neměl být problém, ale nemám zájem. A píseň jsem si upravil na Travička Zelená, kde si představuji paní Zelenou, která se vyzná v bylinkách a jedech, a je strašně sexy. Nevím, jak je stará tato píseň, ale dnes se už moc netráví, stejně je každý otráven.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Já myslím, že prakticky kdekoli na loukách. Na jaře ale bude lepčí, čerstvoučká.. Copa, chystáš se na pastvu? To je spíš na seno, v tuhle dobu…

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Doufám, že takto to ve VK nevypadá: https://www.lou­pak.fun/obraz­ky/vlastni/194309/

Sloni sehnali pytlík trávy. Celí nedočkaví ho otevřou a jeden zklamaně povídá: „Frajeři, jsme v ..deli, poněvadž nemáme prsty. Jak si smotnem brko?“ Tak poprosili ježka, ať jim ta brka umotá… Za půl hodinky se ježek přikutálí, vychechtaný, nohama vzhůru a po marjánce ani pára. Ježku, kde je naše tráva?!" Ježek jen pootevře oči a říká „Táhněte do ..dele, šedý mraky, chci se opalovat!!!“
🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… tu má každej správnej zahrádkář (a nejen valach) již dávno sklizenou a pěkně usušenou …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Na louce. Cha, Cha.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

marci: na tom obrázku: celá bába Miháliková od vedle! A já furt že je tak pořád vysmátá!

před 1589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

🙂

před 1589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Kelt: a má paní Zelená i jiné kafe, než od Žida? Já jsem už z toho svého nějaký otrávený…

před 1589 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek