Kepler

Kde se dá ve Valašském království sehnat tráva?

Travička zelená, to je moje potěšení
Travička zelená, to je moje peřina!

Kdosi mi tvrdil, že po trávě se nešlape. Po trávě se směje!

Nejlepší odpověď
Kelt

Na jaře bude tráva lepší, pokud se jedná o trávu, která je zelená. Pokud se jedná o trávu na kouření, to by snad neměl být problém, ale nemám zájem. A píseň jsem si upravil na Travička Zelená, kde si představuji paní Zelenou, která se vyzná v bylinkách a jedech, a je strašně sexy. Nevím, jak je stará tato píseň, ale dnes se už moc netráví, stejně je každý otráven.

Další odpovědi
Edison

Já myslím, že prakticky kdekoli na loukách. Na jaře ale bude lepčí, čerstvoučká.. Copa, chystáš se na pastvu? To je spíš na seno, v tuhle dobu…

marci1

Doufám, že takto to ve VK nevypadá: https://www.lou­pak.fun/obraz­ky/vlastni/194309/

Sloni sehnali pytlík trávy. Celí nedočkaví ho otevřou a jeden zklamaně povídá: „Frajeři, jsme v ..deli, poněvadž nemáme prsty. Jak si smotnem brko?“ Tak poprosili ježka, ať jim ta brka umotá… Za půl hodinky se ježek přikutálí, vychechtaný, nohama vzhůru a po marjánce ani pára. Ježku, kde je naše tráva?!" Ježek jen pootevře oči a říká „Táhněte do ..dele, šedý mraky, chci se opalovat!!!“
🙂

Mc Merkurion

… tu má každej správnej zahrádkář (a nejen valach) již dávno sklizenou a pěkně usušenou …

elkon

Na louce. Cha, Cha.

Kepler

marci: na tom obrázku: celá bába Miháliková od vedle! A já furt že je tak pořád vysmátá!

marci1

🙂

Kepler

Kelt: a má paní Zelená i jiné kafe, než od Žida? Já jsem už z toho svého nějaký otrávený…