Valky

Kde se Vám nejvíce líbilo? (Dovolená)

Teď jsem u Dudu našla otázku v profilu, ohledně návštěvy Györu, miluju Maďarsko… Jezdíme tam skoro každý rok, ale vloni jsme tam s přítelen narazili na úžasné městoSzékesfehérvár na které od té doby pořád vzpomínáme… Je to krásné historické město.. Já jsem procestovala skoro celý svět a i tak se mi tady nejvíc líbilo… A samozřejmně… Paříííž! :o)
Máte také místo, kam jezdíte na dovolenou každý rok, nebo místo, které ve Vás nechalo vzpomínky a přemýšlíte, že se tam vrátíte? :o)

Nejlepší odpověď
kapka

Nejkrásnější a nejzajímavější zážitky mám z tříměsíční výpravy do Mongolska /1995/. V divočině je člověk daleko od celýho kapitalismu, socialismu a podobných výmyslů. Pro přežití je tu nejdůležitější lidská a rodinná soudržnost, stejně jako třeba
před dvěma sty lety a dřív.
A ta nádherná příroda, čistý vzduch, řeka a potoky ze kterých se dá pít.
Nic uměle vytvořené, i ty jurty a lidé se svým skromným majetkem sem naprosto patří.
A všude koně… 🙂
Aspoň dvě fotky, je to diasnímek, ne digitál, takže na pc horší kvalita, bohužel.
http://img.na­dapenny.com/t20/111­48/nadap071717855­910232.jpg

http://img.na­dapenny.com/t20/111­48/nadap071717503­181232.jpg

Další odpovědi
anonym

jistě, u znojma sem potkal skvělí hotýlek ve skvělém prostředí a plno skvělích lidí, vrátíme se tam, až bude vynařská sezóna, všude dobře, doma nejlíp ;D

Zdroj: http://www.vi­nohrady-sadek.cz/hotel-sadek.html

dudu

Již od mládí také každoročně cestujeme za poznáním a navštívili mnoho míst a krajin. Byli jsme okouzleni Taormínou na Sicílii nebo hlavním městem ostrova Korfu Kerkyrou. Před léty jsme během tří týdnů prošmejdili velkou část Rumunska. Kdybychom byli mladší, určitě bychom se s radostí do této rozmanité a čarokrásné země znovu navrátili. Také nás opět láká ostrov Kréta se svým vnitrozemím.

Deli

Tři roky za sebou jsme byli v Itálii. Úžasné moře, pláže a nejnádhernější městečko, jaké jsem kdy na všech dovolených viděla: Caorle.