Bramboura

Kde se v Plzni konají v neděli vojenské historické akce? :)

Chtěl bych se tam jet podívat. Vystoupil bych na hlavním nádraží (případně na jiném plzeňském nádraží, kdyby to bylo potřeba). Kam tedy jet dál, abych se dostal k místu, kde se pořádají vojenské akce a mohl bych případně shlédnout nějaké veterány? Děkuji za odpovědi. :)

Odpovědi
anonym

Tady máš celý program,jen pozor na tom hlavním nádraží,je to tam vše překopané.
http://www.slav­nostisvobody.cz/slav­nosti-svobody/program/pro­gram-2015.aspx