Michal Kole

Kde se v karvanu bere tekoucí voda,aby se čistotné herečky mohly osprchovat?To nemůžou vydržet několik dní bez koupele?

Nejlepší odpověď
anonym

Michale, začínám pochybovat o Tvém duševním zdraví.Takové nesmyslné otázky může mít snad jen duševně vyšinutý člověk.
Celebrity typu herců a hereček mají své velké karavany s velkými nádržemi vody a tím pádem se pak i mohou sprchovat.Kamioňáci mají také na kamionech nádrže s vodou, ale menší a tím pádem musí vodou šetřit.
Dám Ti radu.Jdi se podívat na některý karavan (jenže naše karavany jsou menší a méně nákladné a tím pádem i menším konfortem) a přidej si u těch celebrit více milionů a tím pádem Ti vyjde i vícemilionový karavan s daleko větším komfortem.
To je za prvé.
A za druhé.Snad víš, že se film točí na přeskáčku a jestliže v jedné scéně musí herec (herečka) vykonat nějakou fyzickou zátěž a být přitom zpocený (á) a v další scéně být nalíčný(á) a být v nějaké róbě na banketu, tak přece nelze, aby byl (a) s mastnýma vlasama a páchnoucí potem v krásných šatech.

Další odpovědi
venkovan

Když herečka vstoupí do sprchy, ze střechy na ní sprchovací služba lije vodu. Dole pod vozem je nádrž do které se voda zachytává a další maník jí ovoní lesní vůní a podá tomu co je na střeše. je to dokonalá recyklace vody, herečka je spokojená, že je „umytá“ a sprchovací služby taky, že nemusela běhat pro čerstvou vodu.

hanulka11

normální člověk nevydrží bez koupele

Rocker

V karavanu jsou velké nádrže-na pitnou vodu a na použitou.V každém kempu se dá doplnit pitná voda a vypustit použitá.

honza19hk

spíš mě ukaž která herečka spí v karavanu.Ty jsou dost bohaté aby šli do hotelu.