Kde se v HK dobre najist?

Na svatky jedu do HK ke tchyni a chtela bych ji vzitna obed,bydli na Pouchove,kam zajit abych nepotrebovala rezervaci a bylo to jedle?

Nejlepší odpověď
dave09

Osobně mám v HK nejradši restauraci u Ferdinanda. Mají tam opravdu velký výběr povedených jídel a poměrně velkou kapacitu míst. Jen si budete muset zajet do centra. Restaurace se nachází hned pod velkým náměstím poblíž soudu, či hokejového stadionu. Odkaz na stránky restaurace ve zdroji.

Zdroj: http://www.fer­dinanda.eu/

Další odpovědi
kupkina

A co tchýně, ta nevaří?