Kde se v ČR nachází mlýn u kterého se natáčela Princezna ze mlejna?

Je to nádherná oblast, ale záleží jak moc se dochovala. Však to v TV přišlo už v roce 1994 a za ty léta se na tom místě mohlo ledacos změnit. Našel byste to někdo na google mapě, či nějaké jiné mapě? Případně alespoň přibližná poloha oblasti. Třeba se tam někdy někdy někdo vydá na výlet a možná jej cestou vyleká čert a do rybníka shodí samotný vodník.

Doplńují díky briliantovi

Adresa místa: Lhotský rybník u Bavorova
Země: Česká republika
GPS souřadnice: 49.100556, 14.105
Popis skutečného místa: Celý mlýn byl postaven pouze jako kulisa ze sádrokartonu, po natáčení obou dílů byl zbourán. Dnes jej tedy na svém místě nenajdete.

Nejlepší odpověď
brillant

Strýček google https://www.go­ogle.cz/?clien­t=opera#q=prin­cezna+ze+mlej­na+nat%C3%A1%C4%8Dec%C3%­AD+m%C3%ADsta

Další odpovědi
tforro

Mám pocit, že ten mlýn postavili jen pro tu pohádku a pak zbourali. Ale nevím, jetli tomu bylo po 1 díle a pak stavěli a bourali znovu, nebo bourali až po druhém díle.

Drap

Proč dáváš otázky, na které znáš odpověď?

jirka F

Mlýn, který se ve filmu objeví, byl postaven z polystyrenu a kartonu.

zdroj:

http://www.csfd­.cz/film/9066-princezna-ze-mlejna/zajima­vosti/?type=film
to mě ani nenapadlo???

anonym

Drap: Jen jsem doplnil otázku později informace podle odpovědi brilianta, které tam bylo, abych ušetřil ostatní hledání. Nevěděl jsem, že to není tu není takto udělat.